Töökohad

Piirkonnas vabanenud töökohtade kohta jagatakse sageli teavet kohalikes sotsiaalmeedia kanalites.

Kääpa veebis kajastame teavet töökohtade kohta, mille täitjatest on sageli puudus. Näiteks ajutised töökohad, puhkuste asendajad. Kui vajad ise töötajat, anna vabast töökohast teada sotsiaalmeedia kanalites Elame Mustvee vallas ja Endise Saare valla elanikud. Pikemaajalistest vajadustest töötajate järele teavita Annikat (annika@oras.ee) – lisame sinu teabe ka siia.

Kalevipoja Koda otsib suveks sageli:

  • seikluspargi instruktoreid – kui oled sportlik ja julge, vähemalt 18-aastane ning ei karda kõrgust, siis see töö on sulle. Sobilik ka õpilasele/üliõpilasele, kes suvel koolist puhkab. Seikluspark on avatud kolm suvekuud iga päev kell 11-18. Kasuks tuleb hea suhtlemisoskus ja vähemalt ühe võõrkeele (inglise või vene) oskus.
  • muuseumi teenindajaid – kui sul vanust vähemalt 16 ja tahaksid ennast suvel klienditeeninduse alal proovile panna, siis tule Kalevipoja muuseumisse tööle. Saad selgeks klienditeeninduse alused ja õpid ära ka muuseumi giiditöö põhialused. Vastu saad rutiinivaba töö, ägedad kolleegid ja kogemuse kogu eluks.
  • töötajaid noortekohvikusse, kuid eesootavaks suveks on kandidaadid juba olemas.

Võta ühendust: Annika Oras (tel 5289500)

Ulge talu otsib suviti maasikakorjajaid, noored võivad saada sinna tööle ka töömaleva kaudu. Võta ühendust: Jorma Kütt (tel 5569 8949)

Hooldekeskus otsib suveks puhkuseasendajaid. Hindame varasemat kogemust hooldaja või sotsiaaltöötajana, töös eakatega. Võta ühendust: Sirje Simmo (tel 5288217).